Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Emlak 3 Mayıs 2020 71 Görüntüleme

Ak Gençlerden Ramazan yardımı

​AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanlığı, yardım paketi dağıtımı yaparak bereketi paylaştı.

Ak Gençlerden Ramazan yardımı

AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Yalova’da belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım paketi dağıtımı yaparak Ramazan ayının bereketini paylaştı.

Ramazan ayının rahmet, paylaşma,  bereket ve yardımlaşma ayı olduğunu belirten AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Emirhan Balkaya; “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle bu Ramazan ayında her birimiz evlerimizdeyiz.

Daha önceki Ramazanlar gibi kalabalık sofralarda vatandaşlarımız ile buluşamıyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın evlerine erzak paketleri götürüyoruz” diyerek şöyle konuştu

“Ramazan’ın bereketini paylaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın çağrısı ışığında biz bize yeteriz diyerek ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı boyunca destek olmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın selamıyla kapısını çaldığımız her evde sıcak bir şekilde karşılandık.

Ulaştığımız her evde Partimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik teşekkür ve duaları her zamanki gibi duyduk. Bu vesile ile Ramazan ayının ülkemizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum”

Tema Tasarım |