Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Emlak 9 Mayıs 2020 138 Görüntüleme

Evde Kal YALOVA

Aman dikkat…Riski yüksek bölgelerden birinde yaşıyoruz.Lütfen yasaklara uyalım.

Evde Kal YALOVA

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yapmış olduğu basın açıklamasında gösterdiği risk haritasında kırmızı olarak işaretlediği bölgelerden bir olan Yalova’da bilinen 7. ölüm vakası yaşandı.

İlk Termal’de görülen ölüm de C.Ö hayatını kaybetti. 2. ölüm olayı Laledere’ yaşanmış 1955 doğumlu Celal Y. İstanbul’dan gelip yazlık evinde korona virüsünden hayatını kaybetti.

3. ölüm haberi ise Çiftlikköy de yaşandı. 55 yaşındaki kadın T.K hayatını korana virüsü nedeni ile kaybetti.

4. ölüm olayı Çınarcık’ta yaşandı. 75 yaşındaki B.P isimli bir erkek, korana virüsü nedeni ile hayatını kaybetti.B.P’nin korona virüsünü yasak öncesi İstanbul’dan gelip giden bakıcısından kaptığı iddia edildi.

5. ölüm vakası Yalova şehir merkezinde yaşandı.İzmit’ten gelip Yalova’da bir yakının yanında kalan ismini öğrenemediğimiz bir erkek, Yalova’da Koronadan hayatını kaybetti.

Korona ilgli tetbir kararları doğrultusunda bu şahıs Yalova’da toprağa verildi.

Kayıtlara 6. ölüm vakası olarak geçen bir haberde yine Yalova merkezli oldu.M.T(65)isimli bir vatandaş hayatını kaybetti.

TERMAL’den 2.ÜZÜCÜ HABER GELDİ

Yalova’da ilk ölüm haberinin alındığı Termal’den 2. üzücü haber aynı aileden, eski sevilen Termal Muhtarı C.Ö.den geldi.C.Ö bir müddet korona tedavisi gördüğü Devlet hastanesinde hayatını kaybetti.

Tema Tasarım |