Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Emlak 18 Nisan 2020 123 Görüntüleme

Tersanecilerden Ventilasyon hediye

Fedakarlıkla çalışan hastane personeli, Covid-19 hastalığını ağır şekilde geçiren hastaların yoğun bakımında kullanılan ve günün koşullarında temini güç olan cihazı, 15 Nisan 2020 Pazartesi günü teslim alıp hizmete sokmaktan büyük memnuniyet duydu.

Yalova Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Musa Karabulut ve Yalova Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Veli Orhan Gülcek açıklama yaptı.

Gülcek “Önceliğimiz insan sağlığı, sağlık ekonomik beklentilerden öncedir; bağışladığımız bu cihaz sayesinde, bir can bile kurtulsa bizim için en büyük mutluluk odur. Allah fedakâr sağlık personelimizin güçlerine güç, sabırlarına sabır katsın; bu cihaza ihtiyaç duyan hastalarımızın sağlıkla evlerine dönmelerini nasip etsin.” dedi.

Başhekim Karabulut da, “Orhan Gülcek Beyin nezdinde tüm tersane işletmecilerine teşekkür ederim. Orhan beyin güzel duasına ben de katılıyorum ve ekliyorum, deniz taşımacılığını aksatmamak için tersanelerimizde hizmet veren çalışkan insanlara da güç ve sağlık diliyorum” ifadesini kullandı.

Tema Tasarım |