Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Emlak 3 Mayıs 2020 79 Görüntüleme

Yalova Sağlık il Müdürü Korona hastalarını ziyaret etti

Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, Koronavirüs tedavisi gören hastaları ziyaret etti.

Yalova Sağlık il Müdürü Korona hastalarını ziyaret etti

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona19 virüs salgını Yalova’da da etkisini hissettiriyor.

Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, başta Yalova Devlet Hastanesi olmak üzere özel hastanelerde Koronavirüs tedavisi gören hastaları ziyaret ederek acil şifa diledi.

Yalova İl Sağlık Müdürü. Yalova Devlet hastanesinde incelemelerde bulunarak sağlık çalışanlarıyla görüştü.

Yalova İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Emrah Eray, Hastanemizi ziyaret etmişlerdir. Hastanemizde tedavi gören Covid-19 hastalarını odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular. Tüm görevli personellerimize teşekkür edip, kolaylıklar dilemişlerdir.” denildi

Eray, daha sonra Çınarcık Devlet Hastanesine ziyaret gerçekleştirdi. Hastanede tedavi gören Covid-19 hastalarını odalarında bizzat ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Servislerde görev yapan sağlık personellerimize teşekkür etti.

Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, daha sonra Özel Yalova Hastanesine, Özel Aktif Hastanesine ve Özel Atakent Hastanesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretlerde, Hastane yöneticileri ile bir araya gelinerek yaşanan süreç hakkında fikir alışverişinde bulunuldu

Yalova genelinde Koronavirüse yakalanan hasta sayısı ve ne kadar vefat  olduğu konusunda herhangi bir bilgi verilmezken,  tüm çalışanların 1 Mayıs işçi bayramı kutlandı

Tema Tasarım |