Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Spor 7 Nisan 2020 151 Görüntüleme

Deniz Uğur’un koronavirüs acısı

Oyuncu Deniz Uğur, dayısı Cem Bayer’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Deniz Uğur sosyal medya hesabından yaptığı…

Deniz Uğur’un koronavirüs acısı

Oyuncu Deniz Uğur, dayısı Cem Bayer’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Deniz Uğur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Pandemi bu kez ailemizden can aldı. Hepimizin canı çok yanıyor” dedi.

Son olarak Zalim İstanbul dizisinde başrol oynayan Deniz Uğur, dayısı Cem Bayer’i koronavirüs nedeniyle kaybettiklerini duyurdu.

“PANDEMİ BU KEZ AİLEMİZDEN CAN ALDI”

Vefat eden dayısı Cem Bayer’in fotoğrafını Instagram’dan paylaşan Deniz Uğur, “Pandemi bu kez ailemizden can aldı. Çocukluğumun kahramanı. Kıymetlim. Dünyanın en güzel insanı… Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti. Maalesef yoğun bakımda, Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini. Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor. İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yâdetmek sözümüz. Hepimizin canı çok yanıyor… İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu… Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an… Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı diliyorum Allah’tan” ifadelerini kullandı.

Tema Tasarım |