Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Yalova 10 Nisan 2020 40 Görüntüleme

Tügva yurdu devletin emrindedir

Hayata güvenle dokunmanız için …”112 kişilik öğrenci yurdu Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu karantinaya karşı hazırlıklı.”

Tügva yurdu devletin emrindedir

TÜGVA Yurdu olası bir karantinaya karşı hazırlıklı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, Mihmandar Yüksek Erkek Öğrenci Yurdu’nun koronavirüs tedbirleri kapsamında her türlü operasyona hazır olduğunu söyledi.

Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesinin ardından koronavirüsü tedbirleri kapsamında boşaltılan öğrenci yurtlarında yurt dışından gelenler karantina altına alınıyor. Bu kapsamda Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nun olası bir karantina durumunda kapılarının açık olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “Sayın Valimiz Muammer Erol’un başkanlığında toplanan İl Hıfsızzıhha ve İl Pandemi Kurulumuzda alınan kararlar doğrultusunda, kuruluşumuzdan bu yana milletimize ve devletimize hizmet eden Vakfımız bünyesindeki Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzu milletimizin hizmetine sunuyoruz.

Yurdumuzun dezenfeksiyonu yapıldı, temizlik çalışmaları titizlikle sürdürülüyor. 112 kişilik kapasitemiz ve tüm yönetimimizle olası bir karantina sürecine destek vereceğiz” dedi.

Tema Tasarım |