Bunu paylaş:

">
Ana Sayfa Gündem Yalova 28 Nisan 2020 44 Görüntüleme

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir müddet daha dişimizi sıkacağız

AKP MYK toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hayatı bu derece sınırlandırmanın ülkemize nasıl bir maliyeti olduğunun farkındayız. Fedakarlık yapmazsak çok daha ağır kayıplar yaşayacağımızı da biliyoruz. Bir müddet daha dişimizi sıkacağız. Normalleşme takvimi olgunlaştığında paylaşacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir müddet daha dişimizi sıkacağız

* Bir müddet daha dişimizi sıkacağız ve güzel günlere de kavuşacağız. Fedakarlık yapmazsak çok daha ağır kayıplar yaşayacağımızı da biliyoruz. Normalleşme takvimi olgunlaştığında paylaşacağız

* Salgın tedbirlerini belirlediğimiz takvime göre aşamalı olarak kaldırdıkça halkımızın ve devletimizin kasası yeniden dolmaya başlayacaktır.

* Önümüzdeki dönemde en büyük gücümüz olan milletimizin gönlündeki mümtaz yerimizi güçlendirmek için çalışmalarımız devam edecek.

“TARİHİ FIRSATI DEĞERLENDİRMEKTE KARARLIYIZ”

* Dünyadaki değişimin mahiyeti, ülkemizin önünde çok büyük fırsat pencereleri açılmakta olduğuna işaret ediyor.

* Devlet ve millet olarak hep birlikte gereken iradeyi gösterip, hazırlıklarımızı tamamlayıp, çok çalışarak bu tarihi fırsatı değerlendirmekte kararlıyız.

* Bu sıkıntılı dönemde, tedbirlere riayet ederek bize destek veren, 83 milyon vatandaşımızın her birine, şükranlarımı sunuyorum’

Tema Tasarım |